banner
banner
banner

RASİM ÇAM’IN MHP’DEN İHRACI İSTENDİ!

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde belediye başkanı olarak seçilen Rasim Çam hakkında kesin ihraç talebinde bulunarak parti içinde sarsıcı bir adım atan MHP Yığılca İlçe Başkanı Hasan Daşsın, il başkanlığına..

RASİM ÇAM’IN MHP’DEN İHRACI İSTENDİ!
Yayınlanma: Güncelleme: 65 views

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde belediye başkanı olarak seçilen Rasim Çam hakkında kesin ihraç talebinde bulunarak parti içinde sarsıcı bir adım atan MHP Yığılca İlçe Başkanı Hasan Daşsın, il başkanlığına bir dilekçe gönderdi.

Daşsın,il başkanlığına gönderdiği dilekçede Çam’ın partiden ihraç edilmesini ve ilişkisinin kesilmesini talep etti.

Daşsın Dilekçede, Çam’ın 2019 seçimleri öncesinde parti teşkilatının ve destekçilerinin emeklerini göz ardı ettiği ve seçim sonrasında farklı bir siyasi parti adayını desteklediği belirtildi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl başkanlığına gönderilen dilekçede Daşsın, Çam’ın davasına ihanet ettiği ve milli şuurdan uzaklaştığı belirterek,“İlgili kişinin 2019 seçimlerinden önce teşkilatımızın ve destekçilerinin emeklerini hiçe sayan, genel başkanımızın takdiriyle aday gösterildiğini unutup, 5 yıl görev zamanı içerisinde il, ilçe ve genel merkezimizin hastalığında en iyi şekilde tedavi görmesi için çalışıldığı, yapılan hizmetler konusunda kol kanat gerildiği, seçim sonuçlarının belirlenmesinin ardından seçilen diğer adayla Yığılca meydanında karşılıklı oynadığı mazbata töreninde farklı bir siyasi partinin il genel meclisini ve belediye başkanını desteklediğini beyan ettiğiniz bildirilmiştir.

Kendi cenazesinde oynayan insan misali, maksadını ve haddini aşan eylem ve söylemlerde bulunan, kişilikten yoksun, milli şuurunu kaybetmiş, davasına ihanet eden biri olarak anılacaktır. 5 yıl boyunca bu davanın sayesinde belediye başkanlığı yapan ve yaptıklarından dolayı ömür boyu alnında kara bir leke olarak kalacak olan kişinin toplum nezdinde değeri kalmamıştır.” ifadelerine yer verdi.

İl Başkanlığı’na gönderilen dilekçe, parti disiplin kurulu tarafından değerlendirilerek gereğinin yapılmasını talep etti.

banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.