banner
banner
banner

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETMEN ADAYLARI, GERİ DÖNÜŞÜM PROJESİYLE FARK YARATTI!

Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği üçüncü sınıf öğrencileri, Aziziye İlkokulu’nda geri dönüşüm konusunda farkındalık yaratmak amacıyla bir proje gerçekleştirdi. Dördüncü sınıf öğrencileriyle birlikte yürütülen proje kapsamında, atık malzemeler..

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETMEN ADAYLARI, GERİ DÖNÜŞÜM PROJESİYLE FARK YARATTI!
Yayınlanma: Güncelleme: 174 views

Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği üçüncü sınıf öğrencileri, Aziziye İlkokulu’nda geri dönüşüm konusunda farkındalık yaratmak amacıyla bir proje gerçekleştirdi. Dördüncü sınıf öğrencileriyle birlikte yürütülen proje kapsamında, atık malzemeler kullanılarak yeniden tasarım yapıldı.

Öğrenciler, atıkların nasıl değerli kaynaklara dönüştürülebileceğini göstererek çevre bilincinin gelişmesine katkı sağladılar. Proje sonunda, Aziziye İlkokulu birinci sınıf öğretmenleri tarafından değerlendirilen öğrencilere ödüller verildi.

Projeye liderlik eden Düzce Üniversitesi öğretim görevlisi Zeynep Seda Çavuş ve öğrencileri, başarılı bir iş birliği örneği sergilediler.

Öğrencilerin yaratıcılığı ve çevre duyarlılığı, okul öğretmenleri tarafından takdir edilerek teşekkür edildi. Bu tür etkileyici projelerin, eğitimde sadece bilgi değil aynı zamanda uygulama becerileri ve sosyal sorumluluk duygusu da kazandırdığı vurgulandı.

Düzce Üniversitesi öğrencileri, geleceğin eğitimcileri olarak, topluma ve çevreye duyarlı bireyler yetiştirmeye kararlı bir şekilde ilerliyor.

banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.