banner
banner
banner

YEMENİCİ ARITMA TESİSİNİN ÖNEMİNE BİR KEZ DAHA DİKKAT ÇEKTİ

2014-2019 Dönemi Akçakoca belediye başkanı Cüneyt Yemenici, İstanbul Büyükşehir belediyesine bağlı olan İSKİ’nin Akçakocanın temel sorunlarından bir tanesi olan Atık Arıtma tesisinin yapmı noktasında geçmişten günümüze yaşanan gelişmelere ve sürece..

YEMENİCİ ARITMA TESİSİNİN ÖNEMİNE BİR KEZ DAHA DİKKAT ÇEKTİ
Yayınlanma: Güncelleme: 43 views

2014-2019 Dönemi Akçakoca belediye başkanı Cüneyt Yemenici, İstanbul Büyükşehir belediyesine bağlı olan İSKİ’nin Akçakocanın temel sorunlarından bir tanesi olan Atık Arıtma tesisinin yapmı noktasında geçmişten günümüze yaşanan gelişmelere ve sürece dikkat çekerek, şu açıklamalarda bulundu.

“Sn Fikret Albayrak daha önce Ekrem İmamoğlu ve dün İski genel müdürü ile yaptığı görüşmeler umarım neticesine varır. İşin gerçeğini bilmemiz hususunda, ilçemiz İski havza dışında olmasına rağmen başkanlığım döneminde rahmetli Kadir Topbaş başkanımızla yaptığım görüşme sonrasında Akçakoca ilçemizede atık su arıtma tesisi yapılması hususunda fikir birliğine 2017 yılında varmıştık. Dönemin İski genel müdürü Fatih Turan bey, daha sonraki başkanımız Mevlüt Uysal bey ve İbb meclis üyemiz Cüneyt Yılmaz beylerinde sıkı takibi ile 2018 yılında ihalesini İski yapmak üzere yaptırmıştık. Daha sonra İstanbulda ve Akçakocada yerelde yönetici değişiklikleri sonucu süreç buraya kadar uzadı. Umarım o dönem yapımı için yer teslimini dahi yaptığımız atık su arıtma tesisimiz yapılır. Yalnızca Akçakocaya değil Düzcenin tüm ilçe ve beldelerini kapsayacak şekilde planlanan ve 2014-2015 yıllarından süre gelen süreç nihayete ermesi herkesi mutlu edecektir. Akçakocamıza yapılacak her yatırım nerden kimden gelirse gelsin çok değerli kıymetli ve teşekkürü hak eder. Yalnız diğer il, ilçe ve belediyelerimiz Cumhur ittifakı partilerinde olmasından sebeple İbb başkanı tarafından İski tarafından yapılmaz ise bu siyasi ayrımcılık yapıldığı düşüncesini oluşturacaktır.

Sn başkanımız Fikret Albayrak’a hayırlı olsun ziyaretimde İskinin Akçakocaya arıtma tesisi sürecini detayına kadar anlattım. İlçemize o dönem kazandırdığım tesisin yapımını sağlaması noktasında yaptığı kıymetli girişim dolayısı ile teşekkür ediyorum. Umarım sıkı takibi sonrası belediyemizin kasasından bedel çıkmadan bu tesis kazandırılacaktır. İstanbul’a dahi yapılması gereken arıtmaları yapmayan İbb yönetimi sizleri umarım hayal kırıklığına uğratmaz. Yalnızca Akçakoca değil tüm Düzce ölçeğinde yapım ve işletilmesi hususları bahsettiğim dönemlerde planlanan ve anlaşılan bu süreç nihayete erer”.

banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.