banner
banner
banner

VALİ ASLAN’DAN 1 MAYIS MESAJI; ÇALIŞANLAR EKONOMİK GÜCÜN GERÇEK SAHİPLERİDİRLER!

Düzce Valisi Selçuk Aslan, 1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Gününde yaptığı açıklamada hangi sektörde olursa olsun çalışanların, ülkemizin müreffeh yarınlarında elde edilen ekonomik gücün gerçek sahipleri olacağını söyledi.   1..

VALİ ASLAN’DAN 1 MAYIS MESAJI; ÇALIŞANLAR EKONOMİK GÜCÜN GERÇEK SAHİPLERİDİRLER!
Yayınlanma: Güncelleme: 40 views

Düzce Valisi Selçuk Aslan, 1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Gününde yaptığı açıklamada hangi sektörde olursa olsun çalışanların, ülkemizin müreffeh yarınlarında elde edilen ekonomik gücün gerçek sahipleri olacağını söyledi.

 

1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü tüm yurtta olduğu gibi Düzce’de de kutlanıyor. Düzce Valisi Selçuk Aslan’da 1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Aslan, “1 Mayıs; tüm dünyada, emekçiler tarafından birlik ve dayanışma günü olarak kutlanmaktadır. Ülkemizin kalkınmasında ve istikrar içerisinde büyümesinde emekçilerin alın terleri asla yadsınamaz. Bizler; millet olarak işçinin, emekçinin hakkını alın teri kurumadan vermenin hassasiyetine haiz bir kültürün mensuplarıyız. Hangi sektörde olursa olsun çalışanlarımız, ülkemizin müreffeh yarınlarında elde edilen ekonomik gücün gerçek sahipleri olacaktır. Emekçilerimizin sanayi, tarım, hizmet ve diğer sektörlerde sağladığı büyüme ve kalkınma, toplumsal refahın artışına ve uluslararası alanda ülkemizin güçlenmesine katkı sağlamaktadır. Bu vesileyle emek, en büyük değerdir diyerek, emekçi şehri olan ilimiz ekonomisini şekillendiren, birlik ve dayanışma içinde değer üreterek huzurlu çalışma hayatına katkıları için bütün hemşehrilerimize teşekkür ediyor, işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum” ifadelerinde bulundu.

banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.