banner
banner
banner

ÜÇÜNCÜ MODERN DURAK HİZMET VERMEYE BAŞLADI!

Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, cadde, sokak, mahalle, bulvarlar başta olmak üzere şehir genelinde ince dokunuşlarla estetik görünüm oluştururken, ihtiyaç duyulan bölgelere yerleştirilmek üzere özgün tasarımlarla çalışma gerçekleştiriyor. Müdürlük son..

ÜÇÜNCÜ MODERN DURAK HİZMET VERMEYE BAŞLADI!
Yayınlanma: Güncelleme: 131 views

Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, cadde, sokak, mahalle, bulvarlar başta olmak üzere şehir genelinde ince dokunuşlarla estetik görünüm oluştururken, ihtiyaç duyulan bölgelere yerleştirilmek üzere özgün tasarımlarla çalışma gerçekleştiriyor. Müdürlük son olarak, estetik görünüm katarak ürettiği modern ve akıllı durağı Diş Hastanesinin bulunduğu alana yerleştirdi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatlarıyla hareket eden Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Düzce’nin çehresini değiştirmek için tüm imkanlarını seferber ederek, şehre hem görsel anlamda estetik katıyor hem de katma değer üreterek vatandaşların belediye hizmetlerinden azami düzeyde faydalanmalarını sağlıyor.

Bu doğrultuda hareket eden müdürlük, hurda konteynerleri kullanarak modernize ettiği ve ilkini Saatçigil Caddesi üzerine, ikincisini ise D-655 Karayolu Üniversite Kavşağına yerleştirdiği  modern ve akıllı durakların bir yenisini ise kendi özgün tasarımı ile hazırlayarak Aziziye Mahallesi Diş Hastanesi mevkiine yerleştirdi.

Belediyenin öz kaynakları ile yapılan önceki modern duraklara nazaran daha estetik bir görünüm verilen durakta L şeklinde boydan boya oturma bankları bulunurken, 20’den fazla insanın da aynı anda durağı kullanmasına imkan sağlayacak.

İçerisinde yazın soğuk, kışın ise sıcak olmasını sağlayacak olan klimadan akıllı telefon ve tabletler için şarj istasyonlarına, ücretsiz Wi-Fİ’den dijital bilgilendirme ekranına ve güvenlik kameralarına kadar bir çok imkanı da vatandaşların hizmetine sunan müdürlük, durağın aydınlatmasının da güneş enerji panelleri ile sağlanmasına ön ayak oldu.

banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.