banner
banner
banner

TSO’DAN DÜZCE PROTOKOLÜNE VE ÜYELERİNE İFTAR DAVETİ!

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, tüm üyelerini kapsayan ve 3 gün üst üste devam edecek olan iftar organizasyonlarının ilkini gerçekleştirdi. Düzenlenen ilk iftar organizasyonuna Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Milletvekilleri..

TSO’DAN DÜZCE PROTOKOLÜNE VE ÜYELERİNE İFTAR DAVETİ!
Yayınlanma: Güncelleme: 61 views

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, tüm üyelerini kapsayan ve 3 gün üst üste devam edecek olan iftar organizasyonlarının ilkini gerçekleştirdi.

Düzenlenen ilk iftar organizasyonuna Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Milletvekilleri Ercan Öztürk ve Talih Özcan, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, il protokolü, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, Düzce TSO Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanları, Düzce TSO İkinci Meslek Grubu Üyeleri, Düzce TSO Dördüncü Meslek Grubu Üyeleri ve Basın Mensupları katılım sağladı.

 

İftar organizasyonun açılış konuşmasını yapan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun değerli protokolümüze ve üyelerimize selam ve sevgilerini iletiyorum. Bu muhteşem kalabalık, bizim ne kadar büyük bir aile olduğumuzun göstergesidir. Bu anlamda, tüm üyelerimize, sonsuz teşekkür ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana, yaklaşık 1 yıl oldu. Bu zaman zarfında, 5 yıla sığacak faaliyetlere, yeniliğe ve gelişimlere imza attık. Sizlerin teveccühü ile, seçilmiş olduğumuz, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminde, geçirdiğimiz süre içerisinde, çözülmemiş birçok sorunu çözdük. Yapılmamış büyüklükte organizasyonlara imza attık. Sizlerin gücüyle, Düzcemiz’in, Eğitimden Sağlığa, Turizme, Ticaret ve Sanayisine büyük katkılarımızın yanı sıra, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde, en iyi şekilde temsil edilmesi adına çalışmalar yaptık. Yaptığımız çalışmalar ve lobi faaliyetleri sayesinde, geçmişten bugüne, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde bulunan, Ar-Ge ve İnovasyon Kuruluna Odamızdan bir temsilci görevlendirdik. Ayrıca, Genç Girişimciler Kurulu Başkanımızı, TOBB bünyesindeki bölge Başkanlığında göreve getirilmesine destek sağladık. Yaptığımız birçok çalışmayı, başta Düzce Sayın Valimiz, Sayın Belediye Başkanımız, Sayın Rektörümüz ve ilgili il müdürlerimiz ile birlikte “Biz Birlikte Güçlüyüz” sloganı ile, değerli paydaşlarımızın büyük katkılarıyla, Ticaret ve Sanayi Odamızın komiteleri, meclisi, Yönetim Kuruluyla, hep birlikte, büyük başarılara imza attık. Buradan bütün paydaşlarımıza, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak, Meclisimiz, ve Yönetim Kurulu Adına, şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 

Yapılan protokol konuşmalarının ardından geçmiş dönem Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlarına Plaket Takdiminde bulunuldu.
Geçmiş dönem Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlarına plaketlerini Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkanı Tanju Acar’la birlikte, Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Milletvekilleri Ercan Öztürk ve Talih Özcan ile Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir verdi.

 

Gecede; 1981-1984 Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güney, 1991-1993 Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bakan, 1993-1995 Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Yılmaz, 2001-2005 Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Özmen, 2005-2009 Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Büyük, 2013-2018 Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır ve 2009-2013 Düzce TSO Meclis Başkanı Nusret Özsoy plaket aldı.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, geceye katılamayan başkanların plaketlerinin işyerlerine, vefat eden başkanların plaketlerinin de ailelerine teslim edileceğini söyledi.

Kapanış konuşmasını gerçekleştiren Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, iftar organizasyonuna icabet eden tüm üyelere teşekkür etti.

banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.