banner
banner
banner

DÜZCE GENÇLİK MERKEZİ GENÇLERİ, ŞEHİR MEZARLIKLARINI BAYRAMA HAZIRLIYOR

Düzce Gençlik Merkezi gönüllü gençleri ve liderleri, Ramazan Bayramı öncesinde şehir mezarlıklarında temizlik çalışmaları yaptı. Gençler, mezarlık alanlarını titizlikle temizleyerek bayrama hazır hale getirdiler. Bugün gerçekleştirilen temizlik etkinliğinde gençler, mezarlık..

DÜZCE GENÇLİK MERKEZİ GENÇLERİ, ŞEHİR MEZARLIKLARINI BAYRAMA HAZIRLIYOR
Yayınlanma: Güncelleme: 36 views

Düzce Gençlik Merkezi gönüllü gençleri ve liderleri, Ramazan Bayramı öncesinde şehir mezarlıklarında temizlik çalışmaları yaptı. Gençler, mezarlık alanlarını titizlikle temizleyerek bayrama hazır hale getirdiler.

Bugün gerçekleştirilen temizlik etkinliğinde gençler, mezarlık çevresindeki çöpleri topladılar, yabani otları temizlediler. Etkinlik kapsamında gençler, mezarlıkların genel düzenini sağladılar.

Düzce Gençlik Merkezi liderleri, gençlerin duyarlı davranışlarından memnuniyet duyduklarını belirterek, gençlerin topluma karşı sorumluluklarını yerine getirdiklerini ifade ettiler. Temizlik etkinliğinin amacının hem çevre temizliğine katkı sağlamak hem de gençlerin topluma faydalı olma bilincini geliştirmek olduğunu belirttiler.

Gençlerin gösterdiği çaba ve özveri, çevre temizliği konusunda toplumda farkındalık oluşturulmasına katkı sağladı. Şehitlik ziyaretlerine hazırlık amacıyla gerçekleştirilen bu etkinlik, gençlerin sosyal sorumluluk duygusunu pekiştirdi ve topluma karşı duyarlı bireyler olmalarına katkı sağladı.

banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.