banner
banner
banner

‘DÜZCE BELEDİYESİ’NİN BELEDİYE İLE ALAKALI HİZMETLERİNİ BİR TAMAMLAYIN’

Düzce Belediyesi’nin Haziran ayı meclis oturumu, Yeniden Refah Partisi meclis üyesi Süheyla Şamandar’ın Düzce Belediyesine eleştirileri gündem oldu. Şamandar, konuşmasında AK Parti’li meclis üyelerine hedef alarak sert ifadeler kullandı: “Verdiğiniz..

‘DÜZCE BELEDİYESİ’NİN BELEDİYE İLE ALAKALI HİZMETLERİNİ BİR TAMAMLAYIN’
Yayınlanma: Güncelleme: 47 views

Düzce Belediyesi’nin Haziran ayı meclis oturumu, Yeniden Refah Partisi meclis üyesi Süheyla Şamandar’ın Düzce Belediyesine eleştirileri gündem oldu. Şamandar, konuşmasında AK Parti’li meclis üyelerine hedef alarak sert ifadeler kullandı:

“Verdiğiniz sözlerin kaçta kaçını tuttunuz?
Mesela ben size şunu sormak istiyorum: Pazar yeri tamamlandı işte, bize gösterilen projenin tamamı bitmedi. Güneş enerjisi vs. kışın oradaki esnaftan sürekli şikayetler alındı. Ki ben hiç gitmiyorum oraya, gittiğim anda alışveriş yapacak güç bulamıyorum çünkü çok soğuk oluyor,” dedi.

Şamandar, altyapı sorunlarına da değinerek,
“Kuzey çevre yolu tamamlanmadı, su altyapısı sıkıntılı. Geçen hafta da size sordum: 1.5 yıl sonra hala bu altyapıyı, üst yapıyı, otopark sorununu konuşacak mıyız? Çünkü bundan artık konuşmuyor olmamız lazım. Bugün bu projeleri yapıyor olmanız için daha önce zaten sizin bütün 20 yıldır iktidardasınız. 20 yıldır iktidardasınız ve bir şehrin bitmiş olması gerekiyor, öyle değil mi? Ama bunlar bitmedi. Biz hala makyaj görüntü… Evet, bunlar çok güzel şeyler, şehre vizyon katacak şeyler ama gündüz insanların ihtiyaçlarını karşılamıyor. İnsanlar mutlu değil ki şu anda, öyle değil mi? Yani seçim sürecinde hiç kimseden ‘Biz AK Parti belediyesinden memnunuz’ cümlesini duymadık, ben şahsen duymadım,” ifadelerini kullandı.

Şamandar’ın bu sözleri, AK Partili meclis üyeleri tarafından tepkiyle karşılandı. Şamandar, eleştirilerine devam ederek, “Projeleriniz çok güzel fakat zamanlamanız doğru değil. Lütfen 20 yıldır bu Düzce Belediyesi’nin belediye ile alakalı hizmetlerini bir tamamlayın. Yağmur yağıyor sel oluyor, efendim sularımız kesiliyor, çamur akıyor. Bunlar yıllardır aynı şeyler. Demek ki bunların artık kalıcı çözümler ulaşması gerekiyor ve bunu belediyenin yapması gerekiyor,” dedi.

Gerilimin arttığı toplantıya meclis başkanı Ali Dilber müdahale ederek, “Gündemin dördüncü maddesi imar planı değişikliği. Gündemimiz bu, burada bunu konuşacağız lütfen,” diyerek tartışmayı sonlandırdı.

banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.