banner
banner
banner

”BU MİLLET EBABİL KUŞU SİZİ SANDIKTA TAŞLAYACAK, GÖRECEKSİNİZ”

Yeniden refah Partisi Akçakoca ilçesinde aday ve meclis üyelerini tanıttı. Yeniden refah Partisi’nin Düzce Belediye başkan adayı Davut Güloğlu da programa katılım sağladı Akçakoca merkezde olan programa yoğun bir katılım..

”BU MİLLET EBABİL KUŞU SİZİ SANDIKTA TAŞLAYACAK, GÖRECEKSİNİZ”
Yayınlanma: Güncelleme: 107 views

Yeniden refah Partisi Akçakoca ilçesinde aday ve meclis üyelerini tanıttı. Yeniden refah Partisi’nin Düzce Belediye başkan adayı Davut Güloğlu da programa katılım sağladı Akçakoca merkezde olan programa yoğun bir katılım vardı.

Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Daha sonra konuşmalarını yapmak içim Akçakoca Yeniden Refah Partisi ilçe başkanı Sabit Kaya sahneye çıktı. Akçakoca’nın “milli görüş belediye dili”ne hakim olma zamanının geldiğini belirterek yıllarca ranta mahkûm edildiğini söyledi.

İlçe başkanı Kaya konuşmasını sonlandırırken, “Artık belediyecilik var, artık yeniden refah var” dedi. Ardından sahneye çıkan Yeniden Refah Partisi Akçakoca belediye başkan adayı Arif Işık, “İman ve inançlı bir belediyecilikle Akçakoca’yı yöneteceğiz. Yenilikçi ve ileriye dönük hizmetlerle planlı işler yapacağız, ortak akılla hareket edeceğiz” şeklinde konuştu.

Işık, “Halk ekmeği kuracağız, belediyenin kendine ait marketi ile hareket edeceğiz. Soğan, patates, yaş sebze gibi ürünleri daha uygun fiyatlarla satacağız. Turizmi canlandırmak için gaz ile çalışan otobüsler ve yenilenecek araçlar kullanacağız” dedi.

Düzce belediye başkan adayı Davut Güloğlu ise konuşmasında, “Benim burada çocukluğum geçti, ilk konserimizi burada verdik. Şimdi de evladımız geldi, Allah’ın izniyle şaha kalkacağız” ifadelerini kullandı.

Güloğlu, “Tehditlere boyun eğmeyeceğiz, biz onları iyi tanıyoruz. Eğer eğileceksek, Allah’ın huzurunda eğiliriz, başka kimseye değil. Ben sizin ozanınızım, şimdi de siyasette sizi ezen ne varsa karşısında olmak için yola çıktım” şeklinde konuştu.

Program Güloğlu’nun “Bu milleti çantada keklik görüyorlar, ama bu millet ebabil kuşu. Sizi sandıkta taşlayacak, göreceksiniz” sözleriyle sona erdi. Akçakoca halkı, Güloğlu’na yoğun ilgi gösterdi ve fotoğraf çektirmek istedi.

banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.