banner
banner
banner

BELEDİYE MECLİSİNDE 29 MADDE KARARA BAĞLANDI!

Düzce Belediyesi Ocak ayı meclis toplantılarının ikinci birleşimi meclis başkan vekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantı da görüşülen 29 gündem maddesi karara bağlandı. Düzce Belediye Meclisi 2023 yılı Ocak ayının..

BELEDİYE MECLİSİNDE 29 MADDE KARARA BAĞLANDI!
Yayınlanma: Güncelleme: 113 views

Düzce Belediyesi Ocak ayı meclis toplantılarının ikinci birleşimi meclis başkan vekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantı da görüşülen 29 gündem maddesi karara bağlandı.

Düzce Belediye Meclisi 2023 yılı Ocak ayının son toplantısını gerçekleştirdi. Meclis başkan vekili Hüdaver Gösterişli tarafından yönetilen 2. oturumda komisyonlara havale edilen 29 madde görüşüldü.

Bir önceki oturumun meclis tutanak özetinin oylanmasıyla başlayan toplantıda, ilk olarak komisyonlara havale edilen ‘sözleşmeli personellerin ücretlerinin belirlenmesi’, ‘Zabıta ve İtfaiye personelinin 2023 yılı fazla mesai ücretleri’, ‘hafriyat döküm ücret kalemlerinde değişiklik’ ve ‘belediye emir ve yasakları uygulama yönetmeliği’, ‘Asar Deresi ve çevresi rekreasyon projesi yapım işi kredi talebi’, ‘Aziziye Mahallesi Pazaryeri alanı yapım işi için kredi’ maddelerinin oylaması gerçekleştirildi.

Daha sonra İmar komisyonuna havale edilen gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantı, oylamaların ardından bir sonraki toplantının 6 Şubat Pazartesi günü saat 18.00’da olması kararlaştırılarak sona erdi.

banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.