banner
banner
banner

BAŞKAN ÖZLÜ İŞ KADINLARI İLE BULUŞTU

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’de yaşayan her kesimden vatandaşa 3,5 yılda yaptıklarını bizzat anlatıyor. Daha önce çeşitli sivil toplum kuruluşu üyeleri, kurum ve kuruluş temsilcileri ile bir araya..

BAŞKAN ÖZLÜ İŞ KADINLARI İLE BULUŞTU
Yayınlanma: Güncelleme: 114 views
banner

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’de yaşayan her kesimden vatandaşa 3,5 yılda yaptıklarını bizzat anlatıyor. Daha önce çeşitli sivil toplum kuruluşu üyeleri, kurum ve kuruluş temsilcileri ile bir araya gelen Başkan Özlü, son toplantıda Düzceli iş kadınları ile buluştu.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, göreve geldiği ilk günden itibaren verdiği sözleri yerine getirirken yaklaşık bir ay önce başlattığı buluşmalar kapsamında yapılan çalışmaları vatandaşlara bizzat anlatıyor. Daha önce sivil toplum kuruluşları, dernek üyeleri, kurum ve kuruluş temsilcileri ile bir araya gelen Başkan Özlü son olarak Düzceli iş kadınlarını Mutfak Sanatları Merkezi’nde ağırladı. Düzce’ye katkı sağlamış her sektörden kadın temsilcilerin katıldığı toplantıda 3,5 yıl içinde yapılan
çalışmaları anlatan Başkan Özlü, belediye imkanlarının vatandaşların talepleri doğrultusunda kullanıldığını belirtti.

İSTİŞARE EDİYOR, ŞEHİR İNŞA EDİYORUZ

Toplantıda göreve geldiği ilk günden itibaren Düzce için hayal ettiği projeleri tek tek hayata geçirdiğini ifade eden Başkan Özlü, yaşanan pandemi, sel ve deprem afetlerine rağmen istikrarlı olarak çalışmayı sürdürdüklerini söyleyerek şöyle konuştu: “3,5 yıl önce göreve geldiğimiz günden itibaren vaat ettiklerimizi yapmak için her türlü imkanımızı seferber ettik. Önceliğimiz kurumsal kimliği oluşturmak ve vatandaşlarımızın ulaşabileceği, kendini rahat ifade edeceği, talep ve beklentilerini iletebileceği bir
belediye düzeni sağlamak oldu. Bunu büyük ölçüde sağladık. Artık vatandaşımız istediği her iletişim kanalından hizmetlerimize ulaşabilir, taleplerini iletebilir durumda. Sizleri burada ağırlamaktan mutluluk duydum. Genç şehrimizin inşasını düzen ve tertip içinde geliştirmek için bu görüşmeleri önemsiyorum. İstişare ederek ilerliyoruz, şehrimizin büyümesi, gelişmesi ve güzelleşmesi için ne gerekiyorsa yapıyoruz. 2 yılımız pandemi ile geçti. Yaşadığımız sel ve deprem afetleri motivasyonumuzu kırmadı, daha da artırdı. Şu an aynı anda 9 farklı büyük projemiz, yatırımımız devam ediyor. Bunların yanı sıra parklarımız, yollarımız, kaldırımlarımıza kadar şehir bütünlüğünü sağlayacak çalışmalarımız sürüyor. Bu davetimize icabetiniz için her birinize teşekkür ediyorum, tekrar hoş geldiniz.”

Toplantının ilerleyen sürecinde iş kadınlarına bir sunum yapan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, karşılıklı sohbet şeklinde görüşmelerine devam etti.

banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

banner
İmage To Text Windows 11 Key

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.