banner
banner
banner

ALGÜN 2023 YILINA YENİ PROJELERLE GİRİYOR!

“Modern Yaşamın Mimarı” ALGÜN, 2022 yılında Düzce’ye değer katan birbirinden güzel birçok projeyi hayata geçirmiş hem kendisinin hem Düzce’nin adını birçok platformda duyurmuştur. 2023 yılında projelerine hız kesmeden devam etmeyi..

ALGÜN 2023 YILINA YENİ PROJELERLE GİRİYOR!
Yayınlanma: Güncelleme: 215 views

“Modern Yaşamın Mimarı” ALGÜN, 2022 yılında Düzce’ye değer katan birbirinden güzel birçok projeyi hayata geçirmiş hem kendisinin hem Düzce’nin adını birçok platformda duyurmuştur. 2023 yılında projelerine hız kesmeden devam etmeyi hedefleyen ALGÜN, Düzce’nin marka değerini artıracak, sosyal hayatını yeniden şekillendirecek ve şehrin siluetine modern bir kimlik katacak ALGÜN Center projesi ile yeni yıla giriyor.

2022 yılında 700 konut, 80 iş yerinden oluşan Algün Adress, Algün Agora, Algün Unicenter, Algün Sevenpark projelerini tamamlayarak oturuma açan ALGÜN, 2023 yılı içinde halen devam etmekte olan Algün Greenpark, Algün Royal, Algün Nefes, Algün NOVA, Algün Private, Algün Suits, Algün Effect, Algün Statü, Algün Effect 2, Algün Premium ve Algün Elegance projeleri ile 2000 aileyi de ev sahibi yaparken Düzce’ye değer katmaya devam etmektedir.

Birçok fuar ile organizasyona katılan ALGÜN, 21-23 Kasım tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen gayrimenkul sektörünü dünyada en üst seviyede temsil edildiği Cityscape Global Dubai 2022 Dünya Gayrimenkul Fuar’ında ülkemizi temsil ederken Düzce’mizin tanıtımını katkı sunmuş birçok iş birliktelikleri ve bağlantılar oluşturarak Düzce’mize yabancı yatırımcıyı davet etmiştir. Yine 17-21 Aralık’ta CNR Fuar Merkezinde düzenlenen ve Sektörün önde gelen firmalarının katıldığı Uluslararası Gayrimenkul Fuarında marka projelerini sunarken Düzce’mizin tanıtımını ve gelişimini katkı sunmuştur.

Düzceli bir firma olarak yaklaşık 25 yıldır gerçekleştirdiği marka projelerle 5000 aileyi ev sahibi yapan ALGÜN, yaşadığımız 23 Kasım 2022 tarihindeki 5,9 büyüklüğündeki depremi de hasarsız atlatarak kaliteli ve güvenli projeler ürettiğini ortaya koymuştur. Halen devam eden 16 projeyi de aynı hassasiyet ile üretmeye devam etmektedir.

Gerçekleştirdiği üst segment projeler ile adından söz ettiren ALGÜN, yeni nesil yatay mimariye sahip müstakil bahçeli, geniş teraslı, daireler, dubleksler, villalar ve triplekslerden oluşan projeleri ile 2023 yılında hem ulusal hem de uluslararası platformlarda adından söz ettirmeye devam ettirecektir.

500 kişilik ekibi, çalıştırdığı taşeron, tedarikçi ve alt yükleniciler ile 2000 kişiden oluşan dev kadrosu ile faaliyet gösteren ALGÜN, Düzce’mizin istihdamını ve ekonomisine büyük ölçüde katkı sunmaktadır.

Güvenli yapılar ile güvenli gelecek inşa etmek adına projelerimizi hayata geçirmekte olduğumuz ALGÜN olarak değerli vatandaşlarımızın yeni yılını en içten dileklerle kutlar; 2023 yılının hepimize sağlık, mutluluk ve de huzur getirmesini temenni ederiz.

banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.