banner

TALİH ÖZCAN: ‘ KAYNAŞLI HALKI REFAHI HAK EDİYOR!

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayları Talih Özcan, Aslıhan Akbal Tüysüz, Jale Uzunhasan seçim çalışmaları kapsamında Kaynaşlı’yı ziyaret ettiler. Millet İttifakı Milletvekili Adayları Kaynaşlı’da esnaflarla görüştüler vatandaşlarla da sohbet ettiler. Adaylara..

TALİH ÖZCAN: ‘ KAYNAŞLI HALKI REFAHI HAK EDİYOR!
Son Güncelleme: Whatsapp
banner

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayları Talih Özcan, Aslıhan Akbal Tüysüz, Jale Uzunhasan seçim çalışmaları kapsamında Kaynaşlı’yı ziyaret ettiler. Millet İttifakı Milletvekili Adayları Kaynaşlı’da esnaflarla görüştüler vatandaşlarla da sohbet ettiler. Adaylara Millet İttifakını oluşturan partilerin il başkanları ile yönetim kurulu üyeleri de eşlik ettiler. Heyet Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’e de nezaket ziyaret yaptı.

 

 

Millet İttifakı heyeti Kaynaşlı şehir merkezi ziyaretinin ardından Sarıçökek, Darıyeri Hasanbey, ve Yeşiltepe köylerine gittiler.
Millet İttifakı 1’inci sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan Kaynaşlı’nın sanayi ve turizm alanlarında öne çıktığına dikkat çekti ve “Kaynaşlı halkının ekonomik gelişmeyle birlikte refah içinde yaşaması gerekiyor. Bunu da Millet İttifakı olarak biz sağlayacağız’ dedi.
Düzce’de üretim seferberliği projesi hazırladıklarını ifade eden Talih Özcan şu görüşlere yer verdi. “ Düzce’de kalıcı refaha ulaştıracak projelerimizi detaylarıyla anlatmaya devam edeceğim. Çünkü Düzce bunu hak ediyor, halkımız refahı hak ediyor.

 

Bir üretim seferberliği başlatıyoruz, dedim. Planlamayla Düzce’yi büyüten akılla, el birliğiyle bu büyük üretim dönüşümünü gerçekleştireceğiz. Ve sonunda zenginleşen halkımız olacak. Tarlalarıyla baş başa bırakılan, borçlandırılan, ürününe hak ettiği değeri verilmeyen çiftçimizin kimsesizliğini gidereceğiz; çiftçileri yeniden üretim gücümüzün öncüleri arasına sokacağız.”

banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.