banner

KILIÇDAROĞLU DÜZCE’YE GELİYOR!

9 Mayıs Salı Günü CHP Genel başkanı ve 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur yavaş, İstanbul büyükşehir belediye başkanı Ekrem..

KILIÇDAROĞLU DÜZCE’YE GELİYOR!
Son Güncelleme: Whatsapp
banner

9 Mayıs Salı Günü CHP Genel başkanı ve 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur yavaş, İstanbul büyükşehir belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Düzce de miting yapacaklar.

Millet İttifakı CHP Düzce 1’inci sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan, 9 Mayıs tarihinde Düzce’de miting yapacak olan CHP Genel Başkanı ve 13’üncü Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu için tüm hazırlıkların yapıldığını belirtti. Talih Özcan, Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da mitinge katılacağını ifade ederek, ‘Düzce tarihi bir güne imza atmaya hazırlanıyor. Düzce’de artık ‘Değişim Rüzgarı’ esecek,” dedi.
14 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçim için Düzce’de ilçe, köy ve mahallelerde adım atmadık yer bırakmayacaklarını işaret eden Talih Özcan, ‘sahadaki çalışmalarımız sırasında gördük ki ev kadınlarından emeklisine, işçisinden köylüsüne, çiftçisine, işverenine, memuruna, 7’sinden 70’ine kadar herkes değişimden yana’ dedi. Mevcut iktidarın Türkiye’yi yönetemediğini vurgulayan Talih Özcan, Millet İttifakının sorunlara çare olmak için yönetime talip olduğunu belirtti ve şu görüşlere yer verdi, “Bugün tüm kesimlerden herkes hayat pahalılığından şikayetçi. Vatandaşlar evlerine aldıkları gıda ve ürünleri ‘kilo’ ile alamıyorlar, ‘tane’ ile mutfaklarını çekip çevirmeye çalışıyorlar. Gençlerimiz işsizlikten yakınıyor, dahası, yarınlarından umutları yok. Esnafından, işverenine kadar tüm çalışan kesimler ürünlerin maliyetlerinden, girdi fiyatlarından dertliler. Emekliler huzur içinde değiller. Kısaca her kesim hayatlarından memnun değil. Buna neden olan iktidarın liyakatsiz, kötü yönetimidir. Biz bunu biliyoruz. Sorunların çözümü için çareleri de biliyoruz. Bunun için de iktidara talibiz. Türkiye’de artık bir ‘değişim’ zorunludur.”
9 Mayıs tarihinde yapılacak mitinge Düzce’de yaşayan herkesi davet eden Talih Özcan, ‘13’üncü Cumhurbaşkanı Adayımız, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Düzce’ye değişimin formüllerini anlatmak için geliyor. Türkiye, Düzce için gelecek Millet İttifakındadır’ dedi.

banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.